Hallitus

Puheenjohtajat

puheenjohtaja
Jussi Kortepuro
myyntijohtaja
KOKO Lahti Oy
jussi.kortepuro@kokolahti.fi
varapuheenjohtaja, talous
Kristina von Konow
liiketoimintajohtaja
Messukeskus
kristina.vonkonow@messukeskus.com

Hallituksen muut jäsenet

opintomatka
Johanna Vappula
myyntijohtaja
Finlandia-talo Oy
johanna.vappula@finlanfiatalo.fi
koulutus
Jenniina Palmu
myyntipäällikkö
Seinäjoki Congress Oy
jenniina.palmu@seinajokicongress.fi
viestintä
Riina Aikio
tapahtumapäällikkö
Oulu Convention Bureau, Oulun kaupunki
riina.aikio@ouka.fi
viestintä
Pia Sihvonen
yrittäjä, projektipäällikkö
Kokouspalvelu Elen Ky
pia.sihvonen@elen.fi
hallituksen sihteeri
Tuula Poutanentoimisto@cnf-ry.fi

Hallituksen kokoukset
Hallitus kokoontuu seuraavan kerran 11.6.2021.

Tulevia tapahtumia

Congress Network Finland ry
© 2017 Congress Network Finland ry
Y-tunnus: 0221169-6