Hallitus

Puheenjohtajat

puheenjohtaja
Jussi Kortepuro
myyntijohtaja
KOKO Lahti Oy
jussi.kortepuro@kokolahti.fi
varapuheenjohtaja, talous
Kristina von Konow
liiketoimintajohtaja
Messukeskus
kristina.vonKonow@messukeskus.com

Hallituksen muut jäsenet

Benchmarking
Johanna Vappula
myyntijohtaja
Finlandia-talo Oy
johanna.vappula@finlanfiatalo.fi
viestintä
Jenniina Palmu
myyntipäällikkö
Seinäjoki Congress Oy
jenniina.palmu@seinajokicongress.fi
viestintä
Riina Aikio
Events & Convention Manager
Oulu Convention Bureau, BusinessOulu
riina.aikio@businessoulu.com
Christel Toivo
koulutus
Christel Toivo
myyntipäällikkö
Porvoon taidetehdas
christel.toivo@taidetehdas.fi
hallituksen sihteeri
Tuula Poutanentoimisto@cnf-ry.fi

Hallituksen kokoukset
Hallitus kokoontuu seuraavan kerran Helsingissä 24.1.2020.

Tulevia tapahtumia

Congress Network Finland ry
© 2017 Congress Network Finland ry
Y-tunnus: 0221169-6